Profesjonalne maszyny, kompleksowa obsługa

Witaj na naszej stronie

Zapraszamy do współpracy

Firma budowlana RICHERT Katarzyna Richert od ponad 20 lat świadczy dla klientów instytucjonalnych profesjonalne usługi w zakresie robót ziemnych, rozbiórki i burzenia obiektów, transportu ciężarowego, a także wydobycia żwiru i piasku oraz kamienia na potrzeby budownictwa.

Każdego roku, dzięki realizacji kolejnych udanych zleceń dla licznych klientów, potencjał firmy RICHERT zwiększa się. Stale rozrasta się flota maszyn i pojazdów oraz rośnie zatrudnienie. Wszystko po to, by jak najlepiej, jak najszybciej i jak najbardziej profesjonalnie obsługiwać szybko powiększające się grono klientów.

O tym, że warto zaufać naszej firmie świadczą, oprócz opinii zadowolonych klientów, także wskaźniki finansowe. Firma RICHERT oparta jest w 100% o prywatny kapitał, co zapewnia jej stabilność i niezależność na dynamicznym rynku usług budowlanych. Z roku na rok rosną przychody firmy z działalności gospodarczej oraz zysk zbilansowany. Dane te są niezbitym dowodem na to, że RICHERT jest stabilnym i dobrze zorganizowanym przedsiębiorstwem. Dzięki temu każdy klient zyskuje pewność, że realizacja projektów z naszą firmą odbędzie się w sposób sprawny i płynny, co w dzisiejszych realiach branży budowlanej stanowi dużą wartość.

Liczba zatrudnionych osób

O potencjale i profesjonalizmie firmy RICHERT najlepiej jest przekonać się osobiście. Zapraszamy Państwa do siedziby firmy, która znajduje się przy ul. Dworcowej 29, 83-331 Przyjaźń. Na miejscu na wszystkie pytania odpowiedzą Państwu kompetentni i wykwalifikowani pracownicy.

Profesjonalnie
z myślą o Tobie